Banesë me qira te Qafa

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID58295
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme66 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne Qender te Qafa, banesa eshte ndertimin i ri dhe super modern, banesa ne fjale eshte ne katin e 2 me 66m² eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

 

 • Dhoma e dites
 • Kuzhina
 • Dhoma e gjumit
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa eshte e lire nga data 1 Korrik

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
161223
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157577
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
152399
Kontrata
Me Qera