Banesë me qira te Santea përballë Albi Market

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID52652
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira te Santea perballe Albi Marketit,ne katin e 10-te (me ngrohje nga termokosi),e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites,
– Kuzhine e vecante me trapezari,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo, dhe
– Terasë.

Banesa lëshohet për familjarë!

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 444 edhe ne viber

e-mail: alfred@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
ID
252842
TOP
€ 380
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
136371
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
6
ID
238839
Kontrata
Me Qera