Banesë me QIRA te Shkolla “Sami Frasheri” perball hamburger ABA

€ 280
Në Ofertë / Zbritje
ID83775
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme120 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet Banesa me QIRA te Shkolla “Sami Frasheri” perball hamburger ABA,e cila është ne katin e 1-re e mobiluar ne tersi me kushte shumë te mira banimi.

Ka siperfaqe prej 120m2 si dhe ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhin,

-2 dhoma gjumi,

-banjo,

-teras,

Tel:+383 49 619-666+ viber
e-mail: info@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
185059
Kontrata
Shitje
TOP
€ 890
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
48
ID
156180
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera