Banesë me QIRA te Sllovenia Sportit afer Albi market

ID77049
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
Hapsira e brendshme40 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me QIRA te Sllovenia Sportit afer Albi market është ne katin e 4-të pa lift ka siperfaqe prej 40m2. Banesa është e mobiluar ne tersi me kushtë te mira banimi.

ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhin,

-dhome gjumi,

-banjo,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-300 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 290
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
98
ID
176259
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
73
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
40
Kontrata
Me Qera