Lëshohet me QIRA Banesa tek Sllovenia e Sportit afër Albi market

Në Ofertë / Zbritje
ID77043
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme50 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet banesa me QIRA e cila gjendët tek Sllovenia e  Sportit afër Albi Market . Banesa në fjalë është ne katin e 3-të( pa lift)si dhe  ka siperfaqe prej 50m². Banesa është e mobiluar ne tersi me kushtë te mira banimi.

Ka këtë rënditje:

-Dhomë dite me kuzhinë,

-Dhomë gjumi,

-Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-300 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
178052
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
55
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
178074
Kontrata
Me Qera