Banesë me QIRA te Sllovenia Sportit Rr.”Shaban Polluzha”

€ 280
Në Ofertë / Zbritje
ID82913
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Banesë me QIRA te Sllovenia Sportit Rr.”Shaban Polluzha” ,banesa është ne katin 6-te me lift, e mobiluare në teresi me kushte te mira banimi.Banesa ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhin,

-2 dhoma gjumi,

-banjo,

-teras,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: +38349/ 619-666 + Viber

e-mail:  info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
172049
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 56,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
58
ID
185782
Kontrata
Me Qera