Banesë me QIRA te Sllovenia Sportit Rr.”Shaban Polluzha”

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID83812
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme96 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet Banesa me QIRA tek Sllovenia e Sportit afër Albi Market,  Rr: “Shaban Polluzha”. Banesa në fjalë është në katin e 5-të (me lift). Banesa në fjalë është me siperfaqe prej 96 m², është e mobiluar në tërsi me kushte shume të mira banimi.

Ka këtë rënditje:

-Dhomë dite me kuzhinë,

-2 dhoma të gjumit,

-Banjo,

-Terasë.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 622-882  + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
148
ID
283051
Kontrata
Shitje
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
50
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 28,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
51
ID
180623
Kontrata
Me Qera