Banesë me QIRA te Sllovenia Sportit Rr.”Shaban Polluzha”

€ 230
Në Ofertë / Zbritje
ID84694
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme65 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet Banesa me QIRA tek Sllovenia e Sportit afër “TEB Bankes”. Banesa në fjalë është në katin e 4të (me lift). Banesa në fjalë është me siperfaqe prej 65 m², është e mobiluar në tërsi me kushte shume të mira banimi.

Ka këtë rënditje:

-Dhomë dite me kuzhinë,

– dhoma të gjumit,

-Banjo,

-Terasë.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 622-882  + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
TOP
€ 55,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
84
ID
177128
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
Kontrata
Me Qera