Banesë me qira tek Banesat e Bardha në Bregun e Diellit

€ 400
Në Ofertë / Zbritje
ID67676
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe prej  80m2 , në katin e II-të , hymja I , e cila gjendet ne Lagjen Bregu i Djellit ne Prishtine, tek banesat e bardha, ndertimi i para luftes.

Banesa është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi dhe ka këtë rënditje :

 • Salloni ;
 • Kuzhina ;
 • Dy dhoma gjumi ;
 • Dy ballkona ;
 • Dy banjo ;
 • Koridori .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 601 666  Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 430
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
164595
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62
ID
166901