Lëshohet për QIRA Banesë tek Cima Construction në Fushë Kosovë

€ 180
Në Ofertë / Zbritje
ID67933
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme89 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe prej 89 m2, në katin e 8-të , në Rrugën ” Abedin Sogojeva “, ndërtesat e Cima Construction , në Fushë Kosovë .

Banesa në fjalë është e pamobiluar dhe ka të montuar vetëm kuzhinën dhe lëshohet me qira vetëm në rast të Kontratave afatgjate ( 1 vit me mundesi vazhdimi si dhe pagesë për muajt në vijim ) .

Ka këtë rënditje :

 • Salloni bashk me kuzhinë ;
 • Dy dhoma gjumi ;
 • Shpajz ;
 • Ballkon;
 • Banjo .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 615 666 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 47,001
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70
ID
160042
Kontrata
Shitje
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
255577
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
105
ID
139020
Kontrata
Shitje