Banesë me qira tek Mati 1

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID64742
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme83.7 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira në HIG Center , rruga “Enver Maloku” Mati 1 , e cila gjendet në katin e 11 (ka lift) me sipërfaqe prej 83,7m2. Banesa ka kushte shumë të mira banimi dhe e cila është e sapo mobiluar dhe të gjitha mobiliet jan të reja . Ka këtë rënditje :

-Dhoma e ditës bashk me kuzhinë ;
-Dy dhoma të gjumit ;
-Dy banjo ;
-Ballkoni .

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/601 666 + viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 43,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70
ID
160042
Kontrata
Shitje
TOP
€ 55,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
264789
Kontrata
Shitje
TOP
€ 34,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
76
ID
153555
Kontrata
Me Qera