Banesë me qira tek Parku i Qytetit

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID66315
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira te Parku i Qytetit përballe “Life Fitnesit” ne katin e 3-të , e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi dhe ka këtë rënditje:

– Dhoma e dites,
– 1 dhome gjumi,
– Kuzhina ,
– Banjo.

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: info@access-ks.com
Per me shum banesa kliko web site-in  tonë: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
163196
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
160301
Kontrata
Shitje
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
120
ID
259969
Kontrata
Me Qera