Lëshohet me QIRA Banesa tek Qafa perballë Komunës së Vjetër

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID71819
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme45 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet banesa me QIRA  tek Qafa përballë Komunës së Vjetër, është ne katin e 2-të e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi.Objekti posedon ashensor i cili është funksional gjatë gjith kohes si dhe ka mirëmbajtje te vazhdushme.

Banesa ka këtë rënditje:

 • Dhoma e ditës ,
 • Kuzhina,
 • Terasë,
 • Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622-882 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
53
ID
155675
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
100
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 62,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
78
ID
166753