Banesë super moderne me QIRA në Arberi ne objektin “Tregtia” te Komuna Re

€ 500
Në Ofertë / Zbritje
ID80431
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme110 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa moderne me QIRA në Arberi ne objektin “Tregtia” ,banesa është e mobiluar në menyrë moderne e pajisur më të gjitha elementet e nevojshme për banim,mobilet te gjitha janë te reja,është shumë pershtatshme për banim. klima,TV sony 50″ smart, nxemje qendrore vetanake.Banesa është ne katin e 4-të me lift funksional i cili,Posedon kamera te sigurise,siperfaqe prej 110m2.

Banesa ka kete renditje:

-dhomë dite me kuzhin dhe trapizari,

-3 dhoma gjumi,

-2 banjo,

-2 ballkona,

-shpajz,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-300 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
172024
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 92,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83
ID
166815
Kontrata
Shitje
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera