Banesë moderne me Qira ne Dardani te Bill Clintoni

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID81814
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Banesa eshte  ne Dardani tek Ora, te sheshi Bill Clinton, kati 3  lifti punon rregullisht

Banesa është e kompletuar e renovuar, nxemje me termokos.                                                                                                                      *Banesa lëshohet me qira vetem per qift ose te huaj!

Banesa ka këtë rënditje:

1 Sallon me Kuzhinë

1 Dhomë gjumi,

1 Banjo ,

1 Ballkon

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 612 222

e-mail: info@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 380
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
65
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,050
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
105
ID
159415
Kontrata
Shitje