Banesë moderne me QIRA në Lagjen Mati 1 te Restaurant “Loriano”

Në Ofertë / Zbritje
ID79702
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme76 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa moderne me QIRA në Lagjen Mati 1,banesa është ndertim i ri me një sipërfaqe prej 76m2,e mobiluar në menyrë moderne më të gjitha mobiljet e reja, e pajisur më të gjitha elementet e nevojshme për banim.Ka lift funksional dhe mirëmabjtje te vazhdushme,si dhe ka kete renditje:

-dhomë dite më kuzhinë,

-2 dhoma gjumi,

-banjo,

-shpajz,

-ballkon,

Qmimi i negociushem.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622-300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83
ID
180404
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
150
ID
239949
Kontrata
Me Qera