Banesë moderne me QIRA ne lagjen Pejton te “Prime Group”

€ 500
Në Ofertë / Zbritje
ID81653
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme87 m2

Përshkrimi

Leshohet banesa moderne me QIRA ne lagjen Pejton te “Primo Group”,është ne katin e 7-të,me 2 lifta funksional gjate gjithë kohes më mirëmbajtje te vazhdushme me sipërfaqe prej 87m2.Banesa është e mobiluar në menyre moderne, e pajisur më të gjitha elementet e nëvojshmë për banim.Banesa ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhin,

-2 dhoma gjumi,

-banjo,wc,

-teras,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+38349 / 622-300 viber & Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 41,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
174988
Kontrata
Shitje
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,100
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
420
ID
467635
Kontrata
Me Qera