Banesë në Shitje në Arbëri

€ 80,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 68 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 109511
Banesa gjendet në Arbëri, përballë Meridianit, Rr.”Ahmet Krasniqi”, ndërtues Tregtia, me sip. prej 68 m² neto. Banesa gjendet në katin e 7-të, pjesërisht e mobiluar, dhe posedon kushte mjaftë të mira banimi. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Banesa posedon ashensorë funksionalë.
Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 303 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 145,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
138
ID
2105450
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
1108970
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
205
ID
2102238
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *