Banesë në Shitje në Fushë Kosovë

€ 30,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme:
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje:
Banjo:
Garazhda:
Id: 102561

Banesa gjendët tek rrethi në Fushë Kosovë, Rr.Rruga e Pejës me sipërfaqe 60.m2 e cila gjendët në katin e 7- (shtatë) . Banesa është e pa mobiluar ka vetëm kuzhinë kushte shumë të mira banimi dhe është e pajisur me flet poseduese.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë
– 1 Dhomë të Gjumit
– Banjo
– Ballkon

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 049 622 330
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

  • Ashensor
  • Ballkon

Similar properties

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
1102673
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
250
Kontrata
Shitje
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
1104569
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *