Banesë në Shitje në Fushë Kosovë

€ 32,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 51.9 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 107119

Banesa gjendet në Fushë Kosovë, te Model Slovenia në katin e 4-të me sip.51.9m². Banesa është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte shumë të mira banimi. Banesa është e paisur me dy ashensorë funkisonal.

Ka këtë rënditje:

– Sallon me kuzhinë,
–  Dhoma e gjumit,
– Banjo,

– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 303 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 1,150
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
98
ID
1101667
Kontrata
Shitje
TOP
€ 900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
160350
Kontrata
Shitje
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
100
ID
2105494
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *