Banese ne shitje ne Kalabri perballë banesave te Arabve

€ 33,000
Në Ofertë / Zbritje
ID63832
LlojiBanesa
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme40 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne lagjen Kalabria (Emshir) perballë banesave te arabve, 40m², ne katin e 5te. Banesa është e mobiluar dhe shitet e mobiluar. Banesa posedon: guzhinen e kompletuar duke përfshire: makina e larjes se eneve; shporeti elektrik i rrafshet pa pllaka; aspirator, frigorifer dhe mikrovale. Dhoma e dites ka kendin; tavolinen e ngrenies per dy persona, tavolinën para këndit, komodinën, klimën dhe termon per ngrohje. Po ashtu ne dhomën e ditës dhe ne gjithë banesën, janë tepihët e kualitetit te larte dhe perdet. Dhoma e fjetjes ka shtratin e fjetjes, dollape mbi shtrat dhe dollapët e rrobave. Ne korridorin e brendshëm poashtu ka dollape, ne pjesën lart. Edhe ne ballkon ka dollap. Banjo ka dush-kabinen; dollape dhe rafte; makinen e larjes se rrobave. Banesa ka kete renditje:

 • Sallon me kuzhine
 • Dhome gjumi
 • Banjo
 • Koridor
 • Ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 622 330

045/622 330

e-mail: info@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
152574
TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
160964
Kontrata
Shitje
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
61
ID
153327
Kontrata
Shitje