Banesë në Shitje në Kalabri tek Narteli

€ 950
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 95 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 99295
Detajet:
Banesa gjendët në Kalabri, ndodhet në katin e 4-të. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe posedon kushte mjaftë të mira banimi.
Ka këtë rënditje:
– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– Banjo
– Terasë
Çmimi: 950€/m2
Kontakt
📩 info@access-ks.com
📞 049 622 800
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70
ID
1102435
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 69,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
97
ID
190030
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *