Banesë në Shitje në Lagjen e Muhaxherëve

€ 1,300
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 101 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 1
Banjo: 2
Garazhda:
Id: 109490
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve, afër Ambasadës së Zvicrrës, ndërtesa e kompanisë Royal, me sip. prej 101 m². Banesa gjendet në katin e 1-rë dhe posedon kushte mjaftë të mira banimi.  Banesa posedon ashensorë funksionalë. Banesa ka një lokacion shumë të përshtatshem sepse është 5 min larg sheshit. Banesa pritet të përfundoj në muajin Gusht 2022.
Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
–3  Dhoma të Gjumit,
– 2 Banjo,
– Depo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 303 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 1,200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
105
ID
2102338
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 68,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
1103741
Kontrata
Shitje
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
141
ID
189601
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *