Banesë në Shitje në Lagjen e Muhaxherëve

€ 950
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 118.5 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 3
Banjo: 2
Garazhda:
Id: 109438
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve, te Golden Park, me sip. prej 118.5 m². Banesa gjendet në katin e 1-rë, e mobiluar në tërësi, dhe posedon kushte mjaftë të mira banimi. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Banesa posedon ashensorë funksionalë.
Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 3 Dhoma Gjumi,
– 2 Banjo,
– Depo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 303 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 35,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
50
ID
1108308
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
101
ID
2109490
Kontrata
Shitje
TOP
€ 45,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
1107191
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *