Banesë në Shitje në Lagjen e Spitalit

€ 1,200
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 83.3 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 109504
Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit, Rr.”Holger Pedersen”, në kompleksin Vëllezërit Asllani, me sip. prej 83.3 m². Banesa gjendet në katin e 7-të, pjesërisht e mobiluar, dhe posedon kushte mjaftë të mira banimi. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Banesa posedon ashensorë funksionalë.
Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– Depo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 303 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 1,100
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
130
ID
2109427
Kontrata
Shitje
TOP
€ 370
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
107
ID
1108119
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 69,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
63
ID
1107486
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *