Banesë në SHITJE në Lagjen e Spitalit afër SH.F “Pavarësia”

€ 42,000
Në Ofertë / Zbritje
ID69515
LlojiBanesa
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme57 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit e ndertuar nga Kompania “Princesha”. Banesa ndodhet në afërsi të shkollës “Pavarësia” gjë që e bën shumë të përshtatshme në vecanti  për familje me fëmijë në shkollë. Po ashtu, në afërsi është edhe Qendra e Mjekësisë Familjare dhe Kopshtet për fëmijë. Banesa ndodhet në katin e 2-të ka ashensor  shumë funksional dhe model i ri, banesa ka 57m² dhe ka kete renditje:

 • Sallon me kuzhine;
 • Dhome Gjumi;
 • Banjo;
 • Koridor; dhe
 • Terase te madhe.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 260
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
85
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
96
ID
240904
Kontrata
Me Qera