Banese ne shitje ne lagjen Ulpiana afer Fontanes

€ 96,000
Në Ofertë / Zbritje
ID65515
LlojiBanesa
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme55 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne katin e 1 ne lagjen Ulpiana afer Fontanes me 55m², banesa perpos qe munde te shfrytzohet per banim ajo po ashtu eshte shume e pershtatshme edhe per  veprimtari afariste, banesa ne fjale shitet me mobilje dhe ka kete renditje:

 • Sallon me kuzhine
 • 2 Dhoma te gjumit
 • Banjo
 • Koridor
 • Ballkon

Banesa momentalisht eshte e leshuar me qira me çmim 350€

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
173167
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 40,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
64
ID
165185
Kontrata
Shitje
TOP
€ 105,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
108
ID
269764
Kontrata
Shitje