Banesë në Shitje në Qendër

€ 89,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 90 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 99553
Detajet:
Banesa(Penthouse) gjendet në Qendër  me pamje nga Parku i Qytetit,. Banesa ndodhet në katin e 7-të,me sipërfaqe 90m², është e mobiluar në tërsi, posedon kushte të mira banimi si dhe ka lokacion të qetë.
Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë
– 2 Dhoma të gjumit
– Banjo
– Koridor
Kontakt
📩 info@access-ks.com
📞 049 622 330
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 77,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
198736
Kontrata
Shitje
TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
77
ID
189594
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
100
ID
199604
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *