Banesë në Shitje në Rr.Muharrem Fejza

€ 73,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 76 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 104422

Banesa gjendët ne kompleksin e ndertuar nga kompania “Vellezerit Asllani” me sip.76m2 nkatin e parë me ashensor funskional. Banesa shitet e pa mobiluar.

Ka këtë rënditje:
– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– Banjo
– Ballkon

-Depo

-Garazhe e cila perfshihet ne cmim.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 049 622 330
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rruga. Besa Besë” lokali 3-4

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 1,100
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
420
ID
467635
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
85
ID
1105305
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 60,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
81
ID
194916
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *