Banesë në Shitje në Tophane

€ 1,100
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 130 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 3
Banjo: 2
Garazhda:
Id: 109427
Banesa gjendet në Tophane, Rr.”Pjetër Bogdani”, me sip. prej 130 m². Banesa gjendet në katin e 8-të, e mobiluar në tërësi, dhe posedon kushte mjaftë të mira banimi. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Banesa posedon ashensorë funksionalë, dhe është në vëzhgim të kamerave 24h. Banesa posedon leje ndërtimi.
Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 3 Dhoma Gjumi,
– 2 Banjo,
– 2 Depo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 303 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
ID
1106308
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 52,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
182305
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 700
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
ID
2110043
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *