Banesë në Shitje te Prishtina e Re

€ 58,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 78.45 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 102603

Banesa gjendët në objektin e kompansië Prishtina e Re afër Restaurantit Castel, në katin e parë, me sipërfaqe 78.45 M2. Banesa është e gatshme për banim, me të gjitha kushtet e nevojshme, e mobiluar komplet.

Ka këtë renditje:
– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma të gjumit
– Banjo
– Ballkon

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 049 622 330
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 62,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
91
ID
186475
Kontrata
Shitje
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
87
ID
1104475
Kontrata
Shitje
TOP
€ 900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
86
ID
181017
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *