Shitet banesa 61 m² 1+1 URGJENT tek Prishtina e Re

€ 44,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 61 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 1
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 102614

Banesa gjendët në objektin e kompansië Prishtina e Re afër Restaurantit Castel, në katin e parë, me sipërfaqe 61 m². Banesa është e gatshme për banim, me të gjitha kushtet e nevojshme, e mobiluar komplet.

Ka këtë rënditje:
– Sallon dhe Kuzhinë
– Dhomë gjumi
– Banjo
– Ballkon

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 049 622 330
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 66,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
94.7
ID
193188
Kontrata
Shitje
TOP
€ 900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
196576
Kontrata
Shitje
TOP
€ 100,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
196354
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *