Lëshohet me QIRA Banesa tek Sllovenia e Sportit

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID71926
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme35 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa  në Lagjen Sllovenia Sport ,apo më saktësisht mbrapa “Hotel Sirus” gjendet  ne katin e 1-rë , ka siperfaqe 35 m2,e cila është e mobiluar në tërsi me kushte shume komode per banimi.

Banesa ka këtë rënditje:

 • Dhoma e ditës ,
 • Dhomë gjumi,
 • Kuzhina,
 • Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 882  Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 320
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
183877
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83.30
ID
184233
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
185351
Kontrata
Me Qera