Lëshohet për QIRA Banesa Super Luksoze tek Sllovenia e Sportit

€ 500
Në Ofertë / Zbritje
ID68386
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme200 m2

Përshkrimi

Lëshohet me qira Banesa Super Luksoze në Rrugën” Tring Smajli”  tek Sllovenia e Sportit . Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , me hapsirë të mjaftueshme banimi , duke përfshirë rreth 200m² dhe gjendet në katin e 4-të . Eshtë e mobiluar me shumë shije nga pronari , ka ngrohje qëndrore me rrymë , dysheme parket , funksionale dhe shumë e përshtatshme për familje të mëdha . Ka orientim në Lindje dhe Perendim . Ka këtë rënditje :

 • Sallonin,
 • Kuzhinen,
 • 4 Dhoma te gjumit,
 • 2 Ballkona,
 • 2 Banjo,
 • Shpajez,
 • Koridor.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 882 Viber

✉ info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
53
ID
155675
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 550
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
159918
Kontrata
Me Qera