Garsonjerkë me qira në Aktash

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID55903
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet30 m2
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet garsonjerka me qira ne Aktash ne ndertesen e ICK Center, ne katin e 3-te me hapesire 30m2, me termokos, e mobiluar në tersi me kushte shumë të mira banimi dhe ka këtë renditje:

– Dhome dite me kuzhine,
– Koridor dhe
– Banjo

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 444 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
156187
TOP
€ 775
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
149907
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
151584