Garsonjerkë me qira në Ulpianë te Fontana

€ 180
Në Ofertë / Zbritje
ID57915
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet20 m2
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Garsonjerkë me qira në lagjen Ulpianë te Fontana ne katin e 1-re, e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-Banjo dhe
-Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 444 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83
ID
152760
Kontrata
Shitje
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
152672
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
155565
Kontrata
Me Qera