Garsonjerkë me qira te Parku i Qytetit

Në Ofertë / Zbritje
ID62319
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme53 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1

Përshkrimi

Leshohet Garsonjerka me qira e cila gjindet te Parku i Qytetit me saktesisht ne rrugen “Isa Kastrati”, garsonjerka eshte ne kati perdhese ka 53m² eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

 

 • Sallon me kuzhine
 • Shpajz
 • Banjo
 • Koridor

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+383 49 622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
149210
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156174
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
255577
Kontrata
Me Qera