Gasonjerk me Qira ne Kalabri te banesat e Exdc

Në Ofertë / Zbritje
ID55883
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet40 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Jepet Banesa (Garsoniere) me qira ne Kalabri (Emshir) perballe UBT-se te banesat e Exdc.
Detajet: Komplet e mobiliuar, ndertim i ri, ashensor me kartele, nxemje me termokos.

E lire nga 1 Maji.

Mund te na kontaktoni nga ora 10:00 – 19:00
Tel:
049 612 222 Viber
045 622 262

E-mail: sali@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 87,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
130350
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157584
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
40
ID
130474
Kontrata
Shitje