Gasonjerk me QIRA në Qender mbrapa Teatrit

€ 170
Në Ofertë / Zbritje
ID83087
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet40 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira gasonjerka e cila gjendët në Lagjen 4 Llulat mbrpa teatrit, duke pasur në afërsi  Sheshin e Prishtinës. Banesa në fjalë është në katin e 1-rë.

Ka këtë rënditje :

 • Salloni bashk me kuzhinë;
 • Terasë.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222  Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
173764
Kontrata
Shitje
TOP
€ 650
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
180320
Kontrata
Shitje
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
96
Kontrata
Me Qera