Garsonjerkë me qira mbrapa hotel Siriusit

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID53451
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet40 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet garsonjerka me qira e cila gjindet mbrapa hotel Siriusit me saktesisht afer market Albit ne katin e 7, garsonjerka ka nje metrazh prej 30m², dhe eshte ne teresi e mobiluar.

 

Per ti parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 310,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
5
Madhësia m2
300
ID
337638
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
154657
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
154211
Kontrata
Me Qera