Lëshohet me QIRA Gasonjerka në Ulpianë përballë Konvikteve

€ 180
Në Ofertë / Zbritje
ID72093
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet25 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira Gasonjerkë  në Ulpianë perballë konvikteve , ne katin e 3-të, e mobiluar ne teresi.Gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm më saktësisht përball stacionit te autobusave që gjendet tek konviktet .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës;
 • Kuzhina;
 • Banjo

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 550
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
105
ID
269869
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera