Shitet Banesa ne Mat 1 te banesat e “Pozhegu Brothers”

€ 51,000
Në Ofertë / Zbritje
ID39306
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1
Garazhda1

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Mat 1 te banesat e “Pozhegu Brothers” ne katin e 1 te banimit, banesa ka sip.60m2 me leje ndertimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo,
– Terasa,

– Banesa ka garazh dhe podrum te cilat perfshihen ne kete cmim.

Mund te na kontaktoni nga ora 09 – 19
tel:
045/622 262
049/ 612 222

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157907
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
158526
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
161005
Kontrata
Me Qera