Kate Shtepie me Qera ne Lagje te spitalit afer objektit Princesha

€ 400
Në Ofertë / Zbritje
ID63048
LlojiShtëpi
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet100 m2
Materiali i ndertimitBllok
Garazhda2

Përshkrimi

Leshohet kati i 3-te i shtepis me qera e cila gjendet afer objektit princesha.Eshte e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi, salloni me  2 dhomat e gjumit kan dalje ne ballkon ,shtepia eshte me nxemje qendrore me pelet te cilen e paguan pronari .shtepia eshte me sistem banesor dhe ka hyrje te veqant.

shtepia ka kete renditje;

-Sallon me kuzhin;

-2Dhoma gjumi;

-Banjo;

-3Ballkona;

-2Garazhda;

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

✆ +383 49 622 300
✉ info@access-ks.com
Për me shumë oferta: 🌐 www.access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 630,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
ID
234685
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
5
ID
358006
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
250
ID
258275
Kontrata
Shitje