Katë shtëpie me qira në Dardani te sh.f “Xhemajl Mustafa”

€ 270
Në Ofertë / Zbritje
ID44135
LlojiShtëpi
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet75 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet kati i parë i shtëpisë me qira e cila gjendet ne Dardani afer shkolles fillore “Xhemajl Mustafa”. Shtepia eshte e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo,
– Koridor.

E lirë nga data 1 Shtator dhe leshohet vetëm për familjarë!

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 444 + viber
045 555 229

e-mail: alfred@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 450,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
375
TOP
€ 3,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
6
Madhësia m2
500
ID
529240
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
347598