Kat Shtepie (Sistem Banesor) ne ARBERI-Dragodan

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID53823
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet90 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Kat Shtepie (Sistem Banesor) ne ARBERI-Dragodan, kati i 2-t me 90m2, afer selis se Vetvendosjes apo te scardian sigurime, eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-2dhoma te gjumit,
-shpajz
-banjo dhe
-ballkon.

Eshte I lire nga data 15 nentor 2019

Per ti parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
73
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 2,000
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 70,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
56
ID
175156
Kontrata
Shitje