Lëshohen me QIRA 2 Banesa në Lagjën e Spitalit afer Eulexit

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID79883
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet83 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohen me QIRA 2 Banesa  në Lagjën e Spitalit mbrapa Eulexit te kompleksi “Vellezeri Asllani”. jane pa mobile kene vetem kuzhinen e Instaluar, ka lift funksional dhe mirëmabjtje te vazhdushme,si dhe ka kete renditje:

Banesë ne katin e 6-të me 83m² – 250 Euro

-Dhomë dite më kuzhinë,

-2 Dhoma gjumi,

-Banjo,

-Shpajz,

-Ballkon.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 + viber

e-mail: info@access-ks.co

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
174208
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 54,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164580
Kontrata
Shitje
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
110
Kontrata
Me Qera