Lëshohet për QIRA Banesa tek Pozhegu Brothers në Matin 1

€ 270
Në Ofertë / Zbritje
ID67852
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira Banesa tek “Pozhegu Brothers”, tek Furra ” Diti”,  në Matin 1 e cila ndodhet në katin e 1-rë.

Banesa ka sipërfaqe prej  80m² dhe ka këtë rënditje :

 • 1 Qëndrim ditor + Kuzhina ,
 • Dy Dhoma gjumi,
 • 1 Banjo,
 • Koridori .

Banesa ka këto karakteristika : është e gatshme për banim , lëshohet me qira e mobiluar në tërsi , me pamje te hapur dhe me shumë ndriqim, posedon ashensorin i cili funksionon gjatë gjithë kohës  cilësi e lartë, organizimi tejët i miredhe orjentimi të hapur .

Qëndrimi ditor i cili është i përbërë nga Garnitura dhe një Fotele  , duke përfshirë edhe një  trazerari të vogël të përshtatshme për familje të ngushta .Ngjitur me qëndrimin ditor është edhe kuzhina e cila është me të gjitha pajisjet funksionale .

Dhomat e gjumit  të cilat jan  të mobiluar në përputhje me kushtet bashkohore .

Lëshohet për familjar dhe për kohe te gjatë ,ka  garazhdën  per veture 30 euro ekstra !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 882  + Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 62,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
78
ID
166753
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
66
ID
168463
Kontrata
Me Qera