Leshohet me QIRA Banesa në Qender  tek Teatrit “Dodona”

Në Ofertë / Zbritje
ID72006
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet  kati i Shtepisë me Qira në Qender  tek Teatrit” Dodona”, është e mobiluar në mënyre moderne, me nje siperfaqe prej 85 m², me kushte shumë të mira banimi e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme.

Banesa ka këte renditje:

-Dhome dite me kuzhinë,

-2 dhoma gjumi,

-Banjo,

-Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-330 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
156260
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
169762
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,756
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
158746
Kontrata
Shitje