Lëshohet me Qera Banesa tek Arseko në Rrugën C

€ 440
Në Ofertë / Zbritje
ID67804
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme106 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira Banesa tek  Banesat e Asekos në Rrugën C , afër Viva Fresh cila ndodhet në katin e 2-rë.

Banesa ka sipërfaqe prej  106m² dhe ka këtë rënditje :

 • 1 Qëndrim ditor + Kuzhina ,
 • 3 Dhoma gjumi,
 • 1 Banjo+ Wc ,
 • Koridori ,
 • Ballkoni.

Banesa ka këto karakteristika : është e gatshme për banim , lëshohet me qira e mobiluar në tërsi , me pamje te hapur dhe me shumë ndriqim, posedon ashensorin i cili funksionon gjatë gjithë kohës  cilësi e lartë, organizimi tejët i miredhe orjentimi të hapur ,me lift dhe është ndertim i ri, e mobiluar me një stil të veqant dhe shumë komod dhe është e paisur me të gjitha gjerat e nevojshme  për banim.

Qëndrimi ditor i cili është i përbërë nga Garnitura dhe një Fotele  , duke përfshirë edhe një  trazerari të përshtatshme për familje  .Ngjitur me qëndrimin ditor është edhe kuzhina e cila është me të gjitha pajisjet funksionale .

Dhomat e gjumit  të cilat jan  të mobiluar në përputhje me kushtet bashkohore .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622-300+ Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 320
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
120
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
63
ID
162923