Leshohet banesa me qera ne Lagjen e Spitalit rruga “Muharrem Fejza”, mrapa super vives.

Në Ofertë / Zbritje
ID55440
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet93 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera Lagjen e Spitalit rruga “Muharrem Fejza”, mrapa super vives, ka 93m2 ndertim i ri, banesa eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhome dite me kuzhine,
-2dhoma te fjetjes,
-2banjo,
-2ballkona.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 70,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
148517
Kontrata
Shitje
TOP
€ 42,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
153149
TOP
€ 84,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
256023
Kontrata
Shitje